Горизонтально-направлене буріння і будівництво підземних комунікацій

Ми в соц.мережах:

Реконструкція комунікацій

 

Реконструкція та перевлаштування інженерних комунікацій під час ремонту та будівництва автомобільних доріг

З моменту будівництва до початку реконструкції автомобільні дороги «обростають» різними видами комунікацій: підземними кабельними лініями зв'язку, повітряними лініями електропостачання, наземними та підземними трубопроводами та ін. Ці комунікації знаходяться у смузі відведення дороги або на певній відстані від неї, але досить частот вони можуть знаходяться безпосередньо в тілі земляного полотна. Під час будівництва, реконструкції та капітального ремонту автодоріг значна увага приділяється спеціальним роботам по перенесенні і перевлаштуванні волоконно-оптичних комунікацій та інших підземних мереж. Для виконання такого виду робіт залучаються спеціальні організації, які володіють достатнім досвідом та забезпечені необхідною технікою. До числа таких організацій відноситься  ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3».

ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» виконує весь комплекс робіт по реконструкції і перевлаштуванні існуючих повітряних, наземних і підземних інженерних комунікацій. Для цього використовує власну техніку та механізми: високопродуктивні траншеєкопачі, екскаватори, бульдозери, самоскиди  та ін. Всі роботи виконуються у відповідності до проектної документації та по окремому графіку, погодженому з замовником. «УКРАВТОДОР» вже багато років користується послугами ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» по перевлаштуванні інженерних комунікацій під час ремонту та будівництва автомобільних доріг України. Зокрема в період капітального ремонту автомобільної дороги «Київ-Одеса» ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» перевлаштовано більше 250 км мідних та волоконно-оптичних кабельних ліній зв'язку.

 

   Модернізація та санація мереж водопостачання та каналізації

ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» виконує санацію та модернізацію існуючих трубопроводів безтраншейними методами, а також відкритим (традиційним) способом. З допомогою устаткування ГНБ ТОВ«БУДІВЕЛЬНИК-3» прокладає нові трубопроводи на місці старої труби. При цьому є можливість збільшення пропускної здатності трубопроводів в 1,5 рази.  Матеріал старої труби може бути будь-яким: сталь, чугун, бетон, пластмаса, матеріал нової - сталь, поліетилен. Довжина одного циклу може складати декілька сотень метрів при діаметрі старого трубопроводу від 100 до 600 мм. При цьому немає необхідності у залученні додаткової землерійної техніки. Достатньо лише два котловани або колодязя.

Через перший котлован (колодязь) устаткування ГНБ подає штанги. На виході з другого - до штанг кріпиться спеціальний розширювач, а також під'єднується нова поліетиленова або сталева труба. Після цього устаткування ГНБ затягуючи розширювач роздрібнює стару трубу і одночасно прокладає на її місці  нову. В умовах щільної міської забудови за рахунок збільшення діаметра старої труби дана технологія дозволяє збільшити пропускну здатність мереж водопостачання та водовідведення без прокладання нових комунікацій та глибокого розкриття вулиць.  Забезпечується значна економія часу і коштів, оскільки нема потреби у відновленні дорожнього покриття вулиць і лісопаркових зон.

 

Перевлаштування повітряних та підземних кабельних ліній електропостачання

В сучасних містах та за їх межами відбувається маcштабне будівництво нових багатоповерхівок та мікрорайонів, збільшується кількість освітлювальних вулиць, промислових підприємств, торгових центрів та ін. Все це призводить до збільшення навантажень на існуючу енергосистему. Для забезпечення надійного та безперебійного електропостачання ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» виконує роботи по перевлаштуванні існуючих та будівництву нових енергетичних мереж в містах та за їх межами.  Виконує реконструкцію існуючих повітряних і підземних кабельних ліній на більш потужні. Здійснює монтаж трансформаторних підстанцій, ліній арматури та проводів електропостачання. Роботи проводяться без порушення інфраструктури та діючих комунікацій.