Горизонтально-направлене буріння і будівництво підземних комунікацій

Ми в соц.мережах:

Горизонтально-направлене буріння і будівництво підземних комунікацій в місті Луцьк

Всі добре розуміють наслідки траншейного будівництва трубопроводу і інженерних комунікацій під землею. Зсув грунту, пошкодження настановних матеріалів і дорожнього покриття, перекриття доріг, руйнування благоустрою території, де проводяться підземні роботи, підвищена небезпека для працівників.


ГНБ (горизонтально-направлене буріння, проколи) - сучасна альтернатива траншейною методики підземного будови. Комунікації під землею прокладають за допомогою спеціальної техніки без викопування траншей. Грунт при цьому вибирається з свердловини, що дозволяє уникнути обвалення. Побудови та благоустрій міста не пошкоджується, дорога на час робіт не перекривається. Весь процес займає мінімум часу і зусиль на відновлення.


Будівництво комунікації відбувається в 4 етапи:


Компанія займається вивченням місця проведення будівельних робіт, визначає особливості грунту, встановлює наявність вже встановлених комунікацій, отримує дозвіл на проведення робіт і оформлення документів;
Буріння та розширення пілотної свердловини;
Прокладання трубопроводу;
Завершальні роботи.

Кілька років тому про це ніхто навіть не міг подумати, сьогодні - це затребувана послуга будівельних компаній, що спеціалізуються на підземних комунікаціях. Звичайно, традиційні методи прокладки підземних інженерних комунікацій ніхто не відміняв. Їх продовжують активно використовувати. ГНБ віддають перевагу, як правило, в тих випадках, коли підземні роботи неможливо або дуже складно виконати традиційними методиками. Наприклад під річками, озерами, автомобільної і залізницею, при щільній міській інфраструктурі, під природоохоронними об'єктами.


Вартість горизонтально-направленого буріння нижче вартості традиційних методик. Це пояснюється тим, що для ГНБ не потрібні додаткова робоча сила, забивання паль.


Безтраншейну прокладку труб під комунікації, воду, газ та ін. Можна замовити і в місті Луцьк. Наприклад, послуги ГНБ надає компанія «Будівельник-3». Буріння свердловин на воду, кладки приямків, вигрібних ям, підключення насосів, проведення водопостачання можна замовити, безпосередньо, в фірмі «BUD-3.COM.UA».

«БУДИВЕЛЬНИК-3» - вже більше 12 років на ринку

ТОВ "БУДІВЕЛЬНИК-3" пропонує революційні технології безтраншейного будівництва підземних інженерних комунікацій. Вже понад 10 років підприємство спеціалізується на безтраншейному будівництві кабельних (волоконно-оптичних) лини зв'язку вібраційними кабелеукладачами; прокладці трубопроводів малого та великого діаметрів методом горизонтального направленого буріння (ГНБ); санації і модернізації мереж водопостачання та самопливної каналізації; реконструкції існуючих магістральних і місцевих кабельних мереж зв'язку та інших підземних комунікацій.

Дізнатися більше

Новини

інформація по гнб
Відмінні мікробіологічні властивості, висока міцність і опір механічним навантаженням роблять цементно-піщані покриття незамінними під час будівництва трубопроводів, які призначені для міських систем водопостачання.
Будівельна компанія «БУДІВЕЛЬНИК-3» здійснює монтаж підземних комунікацій методом спрямованого буріння, із застосуванням новітніх будівельних технологій і сучасного бурового обладнання.
«БУДІВЕЛЬНИК-3» проводить роботи по обладнанню інфраструктури з підземними комунікаціями шляхом застосування технологій безтраншейного будівництва.
ЩО ГОВОРЯТЬ КЛІЄНТИ

ВІДГУКИ

  • Остались очень довольны работой этой компании. Работали на всех этапах профессионалы,бы...


    Оперативная работа. Хорошие специалисты! Все устроило!


    Очень доволен проделанной работой данной компании.


  • Ребята просто Супер!!! Такой слаженной и быстрой работы не видели никогда. Работа выпол...