Горизонтально-направлене буріння і будівництво підземних комунікацій

Ми в соц.мережах:

ГНБ в Хмельницькому

Максимально ефективне і швидке будівництво підземних комунікацій грунтується на використанні горизонтально-направленого буріння - найбільш оптимального та економного безтраншейного способу прокладання трубо- і газопроводів, а також кабельних ліній зв'язків.

У той час як траншейна прокладка вимагає вилучення всієї грунту і асфальту на певній ділянці за допомогою екскаватора, при виконанні ГНБ потрібна лише тільки одна точка входу і одна точка виходу. Тому при установці підземних комунікацій за допомогою саме цієї системи, можна досягти максимальної цілісності дорожнього полотна, а ландшафти з інфраструктурою залишаться недоторканими.
Що стосується соціального аспекту, то установка трубо- і газопроводів за допомогою ГНБ дає можливість уберегти жителів довколишніх територій від різних незручностей: глибоких ям, забруднених тротуарів і різноманітного сміття. Використання методу ГНБ забезпечує вільне переміщення людей і дозволяє зберегти адекватне пересування транспорту.

Горизонтально-направлене буріння являє собою складний процес, що складається з 5 етапів:
 • Буріння пілотної свердловини;
 • Розширення утворилася свердловини за допомогою Риммер;
 • Протягування трубопроводу;
 • цементування;
 • Заключна стадія - здача спеціальної документації.
 • Роботи виконуються за допомогою установок ГНБ, які різняться за такими показниками, як максимальне тягове зусилля для протягання, максимальний діаметр і довжина буріння, а також радіус вигину колони штанг.

Важливими моментами при виконанні ГНБ є:
 • Кількість встановлюваних труб і їх довжина;
 • Розташування ділянки проведення робіт, який повинен знаходитися якомога далі від найближчого населеного пункту і якомога ближче до резервуару з водою для заготовлення бурового розчину;
 • Наявність певної документації;
 • Локалізація бурового комплексу;
 • Характеристики можливого перетинаються об'єкта (автомобільна / залізниця, провулок і т.д.);
 • Обсяг робіт з розчищення та підготовки ділянки, на якому буде виконуватися буріння.

Також варто згадати і про бурових розчинах, які грають величезну роль у визначенні швидкості буріння, забезпечують охорону навколишнього середовища і запобігають обвали і можливі ускладнення при бурінні. Найбільш популярними варіантами є бентонітові розчини і субстанції, які підвищують їх ефективність: деемульгатори глини, мастильні матеріали, полімери для підтримки певної в'язкості бурового розчину.
У місті Хмельницькому є кілька компаній, одна з них БУДІВЕЛЬНИК-3 з багаторічним досвідом, які надають свої висококваліфіковані послуги з виконання горизонтально-направленого буріння в найкоротші терміни і за адекватну ціну, яка задовольнить навіть найвибагливішого клієнта.

«БУДИВЕЛЬНИК-3» - вже більше 12 років на ринку

ТОВ "БУДІВЕЛЬНИК-3" пропонує революційні технології безтраншейного будівництва підземних інженерних комунікацій. Вже понад 10 років підприємство спеціалізується на безтраншейному будівництві кабельних (волоконно-оптичних) лини зв'язку вібраційними кабелеукладачами; прокладці трубопроводів малого та великого діаметрів методом горизонтального направленого буріння (ГНБ); санації і модернізації мереж водопостачання та самопливної каналізації; реконструкції існуючих магістральних і місцевих кабельних мереж зв'язку та інших підземних комунікацій.

Дізнатися більше

Новини

інформація по гнб
Відмінні мікробіологічні властивості, висока міцність і опір механічним навантаженням роблять цементно-піщані покриття незамінними під час будівництва трубопроводів, які призначені для міських систем водопостачання.
Будівельна компанія «БУДІВЕЛЬНИК-3» здійснює монтаж підземних комунікацій методом спрямованого буріння, із застосуванням новітніх будівельних технологій і сучасного бурового обладнання.
«БУДІВЕЛЬНИК-3» проводить роботи по обладнанню інфраструктури з підземними комунікаціями шляхом застосування технологій безтраншейного будівництва.
ЩО ГОВОРЯТЬ КЛІЄНТИ

ВІДГУКИ

 • Остались очень довольны работой этой компании. Работали на всех этапах профессионалы,бы...


  Оперативная работа. Хорошие специалисты! Все устроило!


  Очень доволен проделанной работой данной компании.


 • Ребята просто Супер!!! Такой слаженной и быстрой работы не видели никогда. Работа выпол...