Підрозділи

Багаторічний досвід та потужна виробнича база ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» дозволяють якісно виконувати будівництво і реконструкцію підземних інженерних комунікацій.

Структурні підрозділи
  • Здійснює будівництво нових магістральних і місцевих ліній зв'язку (у тому числі волоконно-оптичних), а також ремонт, реконструкцію та перевлаштування існуючих кабельних ліній зв'язку та електропередачі. На підприємстві сформовано чотири механізованих колони, до складу яких входять: прораб, бригадир, екскаваторник, бульдозерист, тракторист, водій, слюсар, газо-електро зварювальник. 

  • Виконує роботи по будівництву нових та відновленню існуючих трубопроводів малого та великого діаметрів безтраншейним методом горизонтального напрямленого буріння (ГНБ). В межах дільниці ГНБ на базі існуючих бурових машин сформовано п’ять комплексів різного призначення.
  • Здійснює монтаж та вимірювання всіх типів волоконно-оптичних і мідних кабелів зв'язку, будівництво та монтаж регенераційних пунктів, що не обслуговуються, контрольно-вимірювальних пунктів, а також вхідний, операційний і приймальний контроль будівництва лінійних споруд. 

  • Для забезпечення безперебійної роботи механізованих колон на  ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» існують спеціальні мобільні ремонтні бригади. Висококваліфіковані механізатори цих бригад у самі короткі терміни усувають пошкодження і відновлюють роботу механізмів.