Горизонтально-направлене буріння і будівництво підземних комунікацій

Ми в соц.мережах:

Структурні підрозділи

ДІЛЬНИЦЯ ПО БУДІВНИЦТВУ ЛІНІЙ ЗВ'ЯЗКУ

Здійснює будівництво нових магістральних і місцевих ліній зв'язку (у тому числі волоконно-оптичних), а також ремонт, реконструкцію та перевлаштування існуючих кабельних ліній зв'язку та електропередачі. На підприємстві сформовано чотири механізованих колони, до складу яких входять: прораб, бригадир, екскаваторник, бульдозерист, тракторист, водій, слюсар, газо-електро зварювальник. 

ДІЛЬНИЦЯ ГОРИЗОНТАЛЬНОГО НАПРЯМЛЕНОГО БУРІННЯ

Виконує роботи по будівництву нових та відновленню існуючих трубопроводів малого та великого діаметрів безтраншейним методом горизонтального напрямленого буріння (ГНБ). В межах дільниці ГНБ на базі існуючих бурових машин сформовано п’ять комплексів різного призначення.

МОНТАЖНО-ВИМІРЮВАЛЬНА ДІЛЬНИЦЯ

Здійснює монтаж та вимірювання всіх типів волоконно-оптичних і мідних кабелів зв'язку, будівництво та монтаж регенераційних пунктів, що не обслуговуються, контрольно-вимірювальних пунктів, а також вхідний, операційний і приймальний контроль будівництва лінійних споруд. 

ДІЛЯНКА ПО РЕМОНТУ І ВІДНОВЛЕННЮ МЕХАНІЗМІВ

Для забезпечення безперебійної роботи механізованих колон на  ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» існують спеціальні мобільні ремонтні бригади. Висококваліфіковані механізатори цих бригад у самі короткі терміни усувають пошкодження і відновлюють роботу механізмів.