Горизонтально-направлене буріння і будівництво підземних комунікацій

Ми в соц.мережах:

ТЕХНІКА

БУРОВІ МАШИНИ

Для реалізації технології ГНБ використовуються спеціальні бурові машини - автономні самохідні установки на гусеничному ході, які з допомогою змінних штанг, бурових головок та розширювачів виконують буріння горизонтальних свердловин різного діаметру і затягують в сформований канал трубопроводи з різних матеріалів.

ЕКСКАВАТОРИ І ТРАНШЕЄКОПАЧІ

Відкриті земляні роботи виконуються для улаштування траншей і котлованів під інженерні комунікації, будівництва доріг будь-якого типу, майданчиків під будівлі і інші споруди, планування території під забудову і ін. Для виконання відкритих земляних робіт використовуються екскаватори, траншеєкопачі, бульдозери та інша техніка.

 

КАБЕЛЕПРОКЛАДАЧІ

Безтраншейний метод ВІБРАЦІЙНОГО ПРОКЛАДАННЯ підземних комунікацій застосовується ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» для будівництва волоконно-оптичних ліній зв'язку, прокладання силових кабелів електропостачання, захисних поліетиленових труб для кабелів зв'язку, пластикових труб малого діаметру (до 100 мм) та ін. Дана технологія реалізується з допомогою спеціальних кабелепрокладачів, обладнаних вібраційним плугами (ножами).