Горизонтально-направлене буріння і будівництво підземних комунікацій

Ми в соц.мережах:

ВИДИ ПОСЛУГ

Будівництво методом ГНБ

Для виконання робіт методом ГНБ ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» використовує власні бурові машини VERMEER NAVIGATOR  D7х11, D18х22, D33х44, D36х50, D100х120 тяговими зусиллям від 4 до 45 т. Методом ГНБ ТОВ«БУДІВЕЛЬНИК-3» побудовано більше 150 км трубопроводів малого та великого діаметрів. 

Будівництво ВОЛЗ

ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» здійснює будівництво транспортних волоконно-оптичних ліній зв'язку "під ключ" (ВОЛЗ). Для цього на підприємстві застосовуються сучасні технології прокладання, монтажу і вимірювання волоконно-оптичного кабеля. Загалом ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» успішно побудовано і введено в експлуатацію більше 10 тис. км ВОЛЗ.

 

Реконструкція комунікацій

ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» виконує спеціалізовані роботи по реконструкції існуючих кабельних ліній зв'язку, модернізації та санації мереж водопостачання та каналізації, перевлаштуванні повітряних та підземних кабельних ліній електропостачання та ін. За час існування підприємством перевлаштовано і реконструйовано близько 1000 км інженерних комунікацій.

Інші послуги

Земляні та загальнобудіввельні роботи, вантажні перевезення матеріалів та негабаритних вантажів - невід'ємні складова будь-якого об'єкту будівництва. Залучення організацій, які спеціалізуються на таких роботах і використовують власну техніку, дозволяє механізувати найбільш складні процеси під час виконання будівельних робіт, що, безперечно, є економічно вигідно для замовника.