Горизонтально-направлене буріння і будівництво підземних комунікацій

Ми в соц.мережах:

ГНБ в Вінниці

Сьогоднішнє будівництво не можна уявити без установки всіляких комунікацій, які здатні забезпечити мешканцям максимальний комфорт і зручність. Гаряча і холодна вода, каналізація, газопровід, електрика, лінії зв'язку - все це забезпечує необхідні умови для затишного проживання. Раніше зведення комунікацій передбачало широкомасштабні земельні роботи, які включали риття канав різної довжини і глибини. Сьогодні ж цей процес став значно простіше.

Горизонтально-направлене буріння в Вінниці - сучасна послуга, яка набирає все більшої популярності. При застосуванні всього однієї установки можна вибудувати комунікаційні лінії різного рівня складності і призначення.

Використання методу ГНБ має такі переваги:
 • терміни виконання інженерних і будівельних робіт істотно зменшуються;
 • економічна вигода, тому що немає необхідності користуватися послугами великий бригади працівників;
 • закриті інженерні мережі відрізняються довговічністю і безпекою;
 • ландшафт місцевості зберігає свій первісний вигляд і стан;
 • природні та штучні перепони підземного і наземного типу легко можна обійти, що дозволяє здійснювати процеси без затримок і зволікань.

Так, наприклад, на відміну від траншейного способу, вартість ГНБ нижче на двадцять відсотків. До того ж, технологія не передбачає додаткові витрати. Виходячи з цього, послуга, що надається в Вінниці, забезпечує не тільки високу якість проведених робіт, а й їх бюджетность.

Відмінною рисою є те, що ГНБ може здійснюватися в тих місцях, де землерийна техніка не може функціонувати. Також всі процеси можуть виконуватися без порушення встановленого графіка роботи автомобільних і залізних доріг, магістралей.

Метод ГНБ дозволяє не порушувати міцність грунту, що дає можливість уникнути в подальшому його осідання. Слід замінити, що роботи можуть виконуватися в будь-який сезон. Уникнути попадання опадів можна за допомогою навісів чи тентів.

ГНБ в місті Вінниця - технологія, яка відрізняється безпекою для навколишнього середовища. Її застосування не може порушити природний баланс. Також вона не перешкоджає звичного ритму життя людей, які живуть в зоні виконання робіт. Немає необхідності використовувати велику кількість будтехніки, так як за допомогою всього однієї установки можна провести всі необхідні процеси на належному високому рівні.

«БУДИВЕЛЬНИК-3» - вже більше 12 років на ринку

ТОВ "БУДІВЕЛЬНИК-3" пропонує революційні технології безтраншейного будівництва підземних інженерних комунікацій. Вже понад 10 років підприємство спеціалізується на безтраншейному будівництві кабельних (волоконно-оптичних) лини зв'язку вібраційними кабелеукладачами; прокладці трубопроводів малого та великого діаметрів методом горизонтального направленого буріння (ГНБ); санації і модернізації мереж водопостачання та самопливної каналізації; реконструкції існуючих магістральних і місцевих кабельних мереж зв'язку та інших підземних комунікацій.

Дізнатися більше

Новини

інформація по гнб
Відмінні мікробіологічні властивості, висока міцність і опір механічним навантаженням роблять цементно-піщані покриття незамінними під час будівництва трубопроводів, які призначені для міських систем водопостачання.
Будівельна компанія «БУДІВЕЛЬНИК-3» здійснює монтаж підземних комунікацій методом спрямованого буріння, із застосуванням новітніх будівельних технологій і сучасного бурового обладнання.
«БУДІВЕЛЬНИК-3» проводить роботи по обладнанню інфраструктури з підземними комунікаціями шляхом застосування технологій безтраншейного будівництва.
ЩО ГОВОРЯТЬ КЛІЄНТИ

ВІДГУКИ

 • Остались очень довольны работой этой компании. Работали на всех этапах профессионалы,бы...


  Оперативная работа. Хорошие специалисты! Все устроило!


  Очень доволен проделанной работой данной компании.


 • Ребята просто Супер!!! Такой слаженной и быстрой работы не видели никогда. Работа выпол...