Горизонтально-направлене буріння і будівництво підземних комунікацій

Ми в соц.мережах:

ПРО ПІДПРИЄМСТВО

ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3»  –  генеральний підрядник у будівництві та проектуванні сучасних підземних комунікацій. 

Основними видами діяльності ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» є:

–  комплексне проектування внутрішніх і зовнішніх інженерних комунікацій; 
–  будівництво та монтаж магістральних кабельних ліній зв'язку;
–  будівництво інженерних мереж водопостачання і каналізації;
–  реконструкція існуючих трубопроводів із збільшення їх діаметрів та пропускної здатності;
–  перевлаштування та ремонт ліній зв'язку та електропостачання;
–  загальнобудівельні та інші земляні роботи;
–  транспортні послуги;
–  оренда спецтехніки.

Незмінним лідером і керівником ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» є його засновник Петро Сергійович ЮРЧЕНКО. Він зібрав висококваліфікований колектив однодумців, що здатний вирішувати сучасні будівельні задачі. Сформував потужну виробничу базу підприємства.

Одними з перших об'єктів, в яких ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» бере участь - це будівництво міжнародних та  міжміських  ліній зв'язку. Зокрема приймає участь у прокладанні на території України міжнародної волоконно-оптичної лінії зв'язку ІТУР (Італія, Туреччина, Україна, Росія), здійснює будівництво національної волоконно-оптичної мережі України для дирекції первинної мережі «УКРТЕЛЕКОМ» у Вінницькій, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській та інших областях.

Значна увага на підприємстві приділяється практичному застосуванню передових технологій та оснащенню сучасною технікою. Зокрема для будівництва кабельних ліній фахівці ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК -3» одні з перших в Україні опанували та застосували на практиці безтраншейне вібраційне прокладання кабелю з допомогою американських кабелепрокладчів VERMEER RENEGAT P185. На спрямлених ділянках траси (ґрунти 1-3 категорії), за відсутності значних пересічень з підземними комунікаціями, американські кабелепрокладачі забезпечують найбільш високу швидкість прокладання - до 10 км за зміну на глибину до 1,8 м. 

Дана технологія дала можливість збільшити обсяги будівництва до 1000 км ліній зв'язку на рік. За останніх декілька років підприємством побудовані:

–  ВОЛЗ «Одеса - Білгород-Дністровський», «Вапнярка-Тульчин» (2009);
–  ВОЛЗ «Херсон - Каланчак», «Новгород Сіверський - Скиток (Горностаевка)» (2008);
–  ВОЛЗ «Київ-Одеса-2» (2007);
–  ВОЛЗ «Луцьк-Тернопіль», «Вінниця-Умань», «Умань-Кіровоград» (2006);
–  ВОЛЗ «Житомир-Вінниця-Шаргород», «Рівне-Хмельницкий-Дунаївці» (2005).


Вчасно зрозумівши можливості та перспективи застосування у будівельній галузі безтраншейних технологій, ЮРЧЕНКО П.С. бере курс на професійне освоєння методу горизонтального напрямленого буріння (ГНБ) і оснащення підприємства відповідним буровим устаткуванням різної потужності. 

Перші бурові машини малої і середньої потужності VERMEER NAVIGATOR використовувались ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» для будівництва магістральних ВОЛС під час улаштування підземних кабельних переходів під ріками, автомобільними дорогами, залізницями, магістральними газопроводами, водними каналами, озерами, природоохоронними територіями, парками та ін. Використання технології ГНБ дало можливість значно прискорило темпи будівництва, а також підвищити надійність та якість кабельних ліній зв'язку України. Так за 21 робочий день підприємством побудовано 158 км ВОЛС «Вінниця-Гайсин» та «Вапнярка-Тульчин». З них 6900 м прокладено методом ГНБ.

Із збільшенням модельного ряду бурових машин на підприємстві розширювався спектр робіт які виконувались безтраншейним методом  ГНБ. Фахівці з ГНБ ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» пройшли спеціальне навчання в Росії та США і успішно розпочали прокладати трубопроводи великого та малого діаметрів для муніципальних служб, нафтових та газових компаній, мобільних операторів зв'язку та ін. На сьогоднішній день підприємство «БУДІВЕЛЬНИК-3» володіє найбільшим в Україні модельним рядом американських бурових машин VERMEER NAVIGATOR D7x11, D18x22, D33x44, D100x120, з тяговими зусиллями відповідно 3.5, 8, 15 та 45 тон. Потужності цих установок дозволяють будувати трубопроводи діаметром до 1000мм і довжиною до 1000м в різних типах ґрунтів. 

За останні декілька років методом ГНБ виконано:

–  Дюкерний перехід для газопроводу високого тиску діаметром 450мм довжиною 270м під р. П. Буг (м.Вінниця,2009);
–  Будівництво водовідводу діаметром 1020мм довжиною 80м під а.д. Алушта-Ялта (Крим,2008);
–  Будівництво водопровідної каналізації діаметром 630мм в м. Армянск (Крим, 2008);
–  Будівництво водопровідної каналізації діаметром 315 і 400мм (м.Київ, м.Тернопіль, 2007);
–  Прокладку стальних футлярів діаметром 500 і 650мм під газопроводи високого тиску (Одеська та Вінницька обл.,2006).

Ще одним пріоритетним напрямком діяльності підприємства «БУДІВЕЛЬНИК-3» є реконструкція та перевлаштування повітряних, наземних і підземних комунікацій. Зокрема «УКРАВТОДОР» протягом багатьох років користувався послугами підприємства по перевлаштуванню інженерних комунікацій під час реконструкції а.д. «Київ - Одеса». 

А останнім часом ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК - 3» приймав активну участь у підготовці автомобільних доріг України до Євро-2012. За європейськими стандартами фахівці підприємства виконують роботи по перевлаштуванню і перенесенню комунікацій на об'єктах:

–  Реконструкція об’їзної автодороги м. Київ (Київська обл., 2010);
–  Перевлаштування кабельних ліній зв’язку під час ремонту а/д «Київ–Чоп» (Житомирська обл., 2009-2010);
–  Перевлаштування кабелів зв’язку під час ремонту а/д «Стрій-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка» (Черкаська обл., 2008-2009);
–  Реконструкція об’їзної автодороги м. Севастополь (АР Крим, 2008);
–  Перевлаштування кабельних ліній зв’язку під час реконструкції а/д «Київ-Одеса» (Черкаська, Миколаївська, Одеська обл., 2003-2007).

Об'єкти будівництва підприємством знаходяться майже на всій території України від Карпатських гір до Приазов'я, від Полісся до Кримських берегів. Загалом підприємством побудовано та введено в експлуатацію більше 10 тис. кілометрів волоконно-оптичного кабелю міжміського і зонового зв'язку; методом ГНБ прокладено більше 150км трубопроводів діаметром від 40 до 1020мм різних рівнів складності; здійснено реконструкцію та перевлаштування близько 1000 кілометрів підземних інженерних комунікацій та ін.

Сучасне будівництво підземних комунікацій необхідно виконати у надзвичайно стислі терміни, при цьому якість виконаних робіт повинна залишатись за будь-яких умов на високому рівні. Для забезпечення безперебійної роботи на підприємстві є широкий спектр будівельної техніки: починаючи від безтраншейних бурових установок ГНБ і закінчуючи траншеєкопачами та екскаваторами. Відновлення та ремонт механізмів здійснюється у власній майстерні ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3». Крім цього парк резервної техніки забезпечує безперебійне будівництво та реконструкцію підземних комунікацій.


Діяльність ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» багаторазово відзначалась нагородами і дипломами за великий внесок у організацію та розвиток будівельної галузі України. Партнерами і замовниками підприємства вже багато років є відомі компанії України: «УКРТЕЛЕКОМ», «УКРАВТОДОР», «КИЇВСТАР», «МТС», «АТРАКОМ», «ІНТЕРТЕЛЕКОМ», «ДАТАГРУП», «ЄВРОТРАНСТЕЛЕКОМ» та ін.

На сьогоднішній день ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» є однією з найдосвідченіших та найбільш технічно забезпечених організацій в галузі будівництва підземних комунікацій. Багаторічний досвід та потужна виробнича база ТОВ «БУДІВЕЛЬНИК-3» дозволяють якісно та з максимальним економічним ефектом виконувати широкий спектр робіт по будівництву і модернізації підземних інженерних комунікацій.